Hubomag: Wydarzenia

Wydarzenia

Eastern European Green Energy Forum

W maju 2011r., na zaproszenie Sekcji Handlowej Ambasady Republiki Korei firma HUBOMAG uczestniczyła w konferencji ( Eastern European Green Energy Forum ) zorganizowanej w Sofii. Za zaproszenie i organizację wyjazdu składamy serdeczne podziękowania przedstawicielom Korea Business Center a szczególności Sekcji Handlowej Ambasady Republiki Korei w Polsce. Wyrażamy głęboką nadzieję, że uczestnictwo w konferencji przyczyni się do poszerzenia polsko-koreańskiej współpracy ekonomicznej, wzmocnienia wymiany handlowej oraz rozwoju technologii.

Konferencja w Białce Tatrzańskiej

Firma Hubomag współpracuje z Katedrą Informatyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej w zakresie realizacji wspólnego projektu dotyczącego badania procesów chłodniczych oraz sterowania tymi procesami. Współpraca pomiędzy firmą Hubomag oraz KIS, przyczynia się do rozwoju nauki oraz pozwala na ciągłe ulepszanie naszych produktów, gwarantując niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania.

W kwietniu 2010r., na zaproszenie Katedry Informatyki Stosowanej, przedstawiciele firmy Hubomag uczestniczyli w trzy dniowej konferencji w Białce Tatrzańskiej. Wielogodzinne rozmowy, cenne spostrzeżenia i nowe pomysły wybitnych naukowców z Politechniki Łódzkiej zaowocowały powstaniem nowej koncepcji sterowania Pompami Ciepła. Za zaproszenie składamy serdeczne podziękowania całej Katedrze, a w szczególności kierownikowi Katedry prof. dr hab. inż. Dominikowi Sankowskiemu.

Więcej o KIS na: www.kis.p.lodz.plProblemy w funkcjonowaniu serwisu oraz ewentualne błędy prosimy zgłaszać pod adres: serwisweb@hubomag.com
Copyright © 2009-2017 :: Wszelkie prawa zastrzeżone ::